Слава Україні!

Напевно у всіх, хто вперше потрапив на наш сайт, виникає запитання , а що таке "Вої" ?
Во́ї — категорія військ у Київській Русі. На відміну від дружини, яка була постійним військом князя, вої набиралися з вільних селян і городян на час воєнних дій. Нарівні з дружиною вої становили основну військову силу у великих походах давньоруських князів та у боротьбі проти зовнішніх ворогів. Очолювали воїв воєводи — поставлені князем воєначальники з числа старшої дружини.

Ми - сучасні інформаційні вої.

Ми - як націоналісти і патріоти своєї держави, не змогли залишитися осторонь після того, як РФ ганебно окупувала частину нашої країни, - Крим! В сторону України моментально полився потік брехні і несправедливості, тому метою проекту є - розповсюдження правди. На жаль Міністерство Інформаційної Політики майже не займається проблемою інформаційної війни , що проти нас розв'язана, та і створене воно було через рік після окупації. Тому ми взяли справу у свої руки. Нами, було прийнято рішення розробити інтелектуальну систему , яка би дозволяла в режимі реального часу збирати сотні важливих статей з тисяч ресурсів , фільтрувати їх від повторів, фейків (читання подібного просто марна трата вашого життя і часу) і фільтрувати від брехливої прокремлівської пропаганди , яка до реальності має таке ж відношення як морська свинка до моря. Та Ви й самі бачите як росіянам задурили голови. "Війна заради миру" - у них в порядку речей.

Отже! Нам вдалось здійснити цю задумку. Нами була розроблена система з штучним інтелектом, і введена в експлуатацію , у червні 2014 року. Весь потік відфільтрованих новин ми почали постити там , де найбільше скупчення ворога - у Вконтакті. Далі Фейсбук, Google+, Livejournal. Загалом у нас уже понад 80 тисяч підписників, і їх активність (перегляди, репостинг) стрімко зростає.

У лютому 2016 року ми запустили цей сайт і тепер всі новини акумулюються тут, а потім новини репостяться у соцмережі. Це дозволяє значно швидше корегувати інформацію, а також контролювати вміст в одному місці.

Як Ви вже помітили, ми - не пишемо статі , ми акумулюємо найважливішу, найсвіжішу інформацію з тисяч сайтів, над якої працюють десятки тисяч людей . Ми цінуємо їх працю! Саме тому ми обов'язково даємо посилання на джерело , що би Ви могли оцінити ресурс і самостійно проаналізувати, можна йому довіряти чи ні. При можливості ми завжди намагаємось давати посилання на автора . Понад 150 фейкових ресурсів, новини з яких гуляють мережею UA-нету ми додали у спам фільтр, тому новини з них до нас не потрапляють. Але через те що система повністю автоматизована, вона молода, і ще вчиться, вона, як і мала дитина ще не вміє відрізняти добро від зла :). Тому можуть бути і казуси. Якщо Ви щось помітили - обов'язково зв'яжіться з нами, і розкажіть свої зауваження! Ми навчимо систему більше так не робити.

Можливо Ви скажете, що Всі новини брешуть? Всі брехати не можуть. Не вірте і не слухайте нікого, завжди робіть висновки самі. І чим більше будете читати , тим більша ймовірність того , що перед Вами буде повна картина , і висновки ті - істинні.

Можливо Ви скажете, що Вам не цікава політика? То ми відповімо - що до початку окупації і нас політика не сильно цікавила. А жаль . Якби люди, прості українці цікавилися політикою та правдою, то можливо країну не довели би до того безумства, що коїться зараз навкруги.

З ворогом можна боротися лише правдою , і не важливо , зовнішній він чи внутрішній. Теперішня війна давно вийшла за рамки стрілянини , зараз війна за свідомість людей (так звана гібридна інформаційна війна). Хтось каже що це нісенітниця.. ніяка війна не гібридна , і зовсім не інформаційна. Але так кажуть ті , хто взагалі нічого не тямить, або ті , хто хочуть заволодіти вашою довірою.

Частина українців - пішла на війну в якості добровольців, волонтерів, у ЗСУ, а ми - ведемо інформаційну війну - тут , в інтернеті, і повір, це насправді дуже важливо. Якщо Ви читаєте цей текст, це вже доказ того , що наша справа не даремна.

Не піддавайтесь на провокації, читайте , аналізуйте, перевіряйте, і діліться нашими постами у себе, і своїми думками у наших групах у соцмережах. Посилання на групи Ви можете знайти у правій верхній частині екрану.

Ми обов'язково переможемо, бо правда і Бог з нами! Слава Україні!


Нагадую, матеріал ми не пишемо, всі новини шукає, фільтрує від пропросійської пропаганди і брехні, та постить - спеціально розроблена програма.

Вам може не сподобатися те, що багато новин російською. Так . Але це загальнодержавна проблема. Ми не винні, що цікаві ресурси , на яких є що почитати пишуть іноземною мовою, та мовою окупанта.

Ми не публікуємо новин з доменів .ru

Ми не закликаємо до нових майданів, акції протесту, чи до непокори. Якщо прочитавши якусь новину вам здалося що ми проти України - Ваша думка хибна.

Якщо вважаєте , що певному матеріалу тут не місце - обов'язково повідом нас! Матеріал видалимо , і додамо джерело у список небажаних для перепублікації

Особиста думка автора сайту може не збігатися з новинами що публікуються . Всі новини виключно для вашого ознайомлення. Ми не займаємося пропагандою , і не наполягаємо на тому , що все що написане правда. НЕ будучи безпосереднім учасником подій 99,9% новин перевірити на правдивість не можливо. Ми лише репостимо найкоментованіші і найсвіжіші новини з джерел, які не є "ватними" і прокремлівськими. Читайте, думайте , аналізуйте

Ми, автори сайту - українці, "бандерівці", націоналісти і патріоти. Вої - не підтримують жодну політичну партію! Якщо у вас склалась інша думка , вона хибна.

Якщо у Вас є зауваження до нашої роботи , бажання співпрацювати , або претензії, надсилайте свої листи на :

ukr.opetra@gmail.com


Вої ©