'Гопники якісь, а не герої 'ДНР'. Хто і навіщо влаштував у Росії полювання на вбивць і мародерів. Аудіоперехоплення


5 березня 2021, п'ятниця, 08:26 | Джерело: https://plus.obozrevatel.com/

Переглядів: 162

Російські ЗМІ після циклу розслідувань на OBOZREVATEL з аудіоперехопленням розмов "МДБівців" випустили ще один сюжет, який повинен був "пов'язати" українські спецслужби зі злочинами на території РФ. Причому як "експерти", вже не соромлячись, виступили співробітники ФСБ. Тим часом у нашому розпорядженні опинилося нове ексклюзивне аудіо, яке зводить нанівець ці спроби.

У цьому аудіоперехопленні, зробленому українськими розвідниками, зафіксовано момент замовлення викрадення і ліквідації правої руки начальника Центру спецоперацій так званого Міністерства держбезпеки "ДНР". Одним із фігурантів виявився співробітник Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації.

Детальніше – в нашому матеріалі.

ПОМСТА ЗРАДЖЕНОГО

Одне з викрадень, яке так турбує ФСБ, мало відбутися влітку на території РФ. Однак у серпні 2020 року співробітники спецслужби країни-агресора затримали кримінальне угруповання росіян, яке згодом чомусь подали як "українських шпигунів".

Серед затриманих опинився, як з'ясував OBOZREVATEL, і громадянин РФ Вадим Долгов. Він був першим помічником чинного начальника Центру спецоперацій "МДБ ДНР" Василя Євдокимова ("Ленін") із початку російської агресії. А знайомі вони були задовго до війни – ще з 90-х років.

Долгова (позивний "Пенсіонер") скерували з Донецька до Росії – в будинок Євдокимова на Алтаї – після того, як його "підсидів" Роман Волянюк ("Хакер"). На сьогодні саме він є реальною правою рукою ватажка "ЦСО МДБ" – довіреною особою, яка веде особисті фінансові та господарські справи сім'ї Євдокимова переважно на території РФ.

Завдяки проведеній українськими розвідниками спецоперації (негласне проникнення в будинок Євдокимова на Алтаї) і з'явилася технічна можливість для "отримання" аудіоперехоплення розмов. А ображений на "Леніна" Долгов розмовляв багато.

Справа в тому, що шлях у "ДНР" Долгову було геть закрито. Як би не було смішно, але там його "поставили на розтяжку": оголосили в розшук через "незареєстровану зброю".

Причому така ситуація цілком влаштовувала його "шефа": Долгов не плутався під ногами, не міг нашкодити новому "фавориту" начальства і змушений був безвилазно сидіти в Алтайському краї РФ, приглядаючи за домоволодінням "Леніна".

Однак взаємини Долгова і Євдокимова сильно погіршилися, і найближчим часом "Пенсіонер", який служив багато років вірою і правдою, повинен був опинитися на вулиці.

І тоді Долгов пішов ва-банк: почав шукати тих, хто викраде праву руку начальника ЦСО "МДБ". Як люблять говорити в Донецьку, нічого особистого – суто бізнес. А "бізнес" міг вийти непоганий: Роман Волянюк перевозив великі суми готівки, цінності та колекційну зброю "Леніна" з "ДНР" до Росії. Також він знав, де зберігаються ці та інші скарби шефа.

І зраджений Долгов вирішив забезпечити собі безбідне життя.

ВИКРАСТИ і ЛІКВІДУВАТИ: ЗНАЙОМСТВО ЗІ СПІВРОБІТНИКОМ МВС РФ

Вадим Долгов і ще один співробітник "МГБ", який утік із Донецька, "Палич" (Денис Куликовський – колишній начальник в'язниці "Ізоляція", де досі сидять цивільні та військові) стали підбирати варіанти (виконавців).

Саме "Палич" і сконтактував "Пенсіонера" з невстановленим поки співробітником російського Міністерства внутрішніх справ.

В аудіоперехопленні телефонної розмови Вадима Долгова з російським "ментом" "Пенсіонер", легендуючись під мешканця Новосибірська на ім'я Валерій, зважився розкрити об'єкт, якого потрібно викрасти, а потім "усунути" – Романа Волянюка ("Хакера").

У цій розмові "Пенсіонер" багато розповів і про керівника ЦСО "МДБ ДНР" Василя Євдокимова.

Всі розмови (Долгова, Куликовського і співробітника МВС РФ) із роз'яснювальними коментарями представника української розвідувальної спільноти, можна послухати в підготовленому відеоролику. Ми публікуємо всього кілька уривків розшифровок розмов.

Увага! Ненормативна лексика. 18+

"З ПОЗИВНИМИ І З КЛИКУХАМИ"

МВС: Валерію, добрий день.

Долгов: Добрий день і вам.

МВС: Є у нас предмет такої дорослої розмови щодо "нашого хлопчика" (має на увазі "Хакера". – Ред.). І не тільки щодо хлопчика, але і його начальства.

Долгов: Так, якщо тільки ви погоджуєтеся... Все це...

МВС: Давайте тоді зараз предметно обговоримо ось цього безпосереднього керівника, якого, як я розумію, він тільки й слухає. Більше йому ніхто не указ. Правильно?

Долгов: ...він ссе тільки в однієї людини зараз.

МВС: Однолюб)). І хто цей "щасливець", у якого він сс*?

Долгов: Зараз він працює в МДБ.

МВС: Які у нього установчі дані? Хто це?

Долгов: Євдокимов Василь Вікторович.

МВС: Євдокимов Василь Вікторович... Але вони ж там усі з позивними, наскільки я розумію. Так чи ні?

Долгов: Ну, звичайно! І з кликухами, і ті, що сиділи...

МВС: А у цього (Євдокимова) який позивний?

Долгов: "Ленін".

МВС: "Ленін"... А, так "Ленін" – це медійна фігура. Стосовно нього репортажі якісь були. Навіть по нашому телебаченню я щось...

Долгов: Було, було.

МВС: Наш друг ("Палич") у курсі справи, так? Щодо його біографії там, і все інше.

Долгов: Навіть краще ніж я. Він теж опинився в Росії, як і я за його ("Леніна") "проханням".

МВС: А... тобто це завдяки йому він на "підніжному" кормі теж тут перебивається, так?

Долгов: Так, так. Завдяки йому ви і познайомилися. Знайшли таку людину...)))

МВС: Виходить, наш друг із цим "Леніним" теж працював?

Долгов: Ну так. Ну, вірив людині.

МВС: Нє, ну правильно, ніби під керівництвом людини працюєш – треба бути орієнтованим на одного.

Долгов: Зараз і ми вам теж довіряємо, розумієте?

"У НЬОГО МЕНТИ ВИСІЛИ НА ХВОСТІ ВІН БУВ ЗЛОДІЄМ. А ЗАРАЗ ПЕРЕФАРБУВАВСЯ"

Долгов: Я не хотів дійти, взагалі... на таку розмову. Хлопчика може і в'*бемо, ну, знову ж...

МВС: А хлопчик, Валерію, вибачте, переб'ю, а у хлопчика теж якийсь позивний є? Якщо він поруч із цим "Леніним" працює, так?

Долгов: "Хакер".

МВС: "Ну, за "Хакера" нічого не чув.

Долгов: Ну, бл*дь. Ну де ви за нього чути (могли)... За ган*она.

МВС: Нє, нє, нє. Просто "Ленін", коли ви сказали, я відразу... Десь у мене там... Десь рік тому якась була передача. Не можу пригадати, про що була мова, але щось про нього там було. Як... Ну він керівник там, я так розумію, якийсь, так?

Долгов: Як вона, бл*дь... При МДБ служба... Центр спеціальних операцій.

МВС: Він і зараз керує ЦСО, цей "Ленін"?

Долгов: Так, так, так. Ну весь час у нього менти висіли на хвості, він був злодій. А зараз просто перефарбувався. Ну ніби з МВС він живе дуже добре – в Донецьку. Дуже добре. Тому що з міністром, бл*дь... Він возив його на рибалку на Волгу, ми по Росії каталися.

МВС: Міністра МВС возили, так?

Долгов: Так, так.

МВС: А як там у них цього міністра МВС звуть?

Долгов: Дикий прізвище... Олексій Санич. А він очолював раніше ВБОЗ у Донецьку.

МВС: А він ВБОЗівець, так?

Долгов: Ну, знаєте, що таке ВБОЗ?

МВС: Так. І у нас же така ж є (служба).

"ЗАХАРЧЕНКО ЗАВАЖАВ ЙОМУ"

МВС: І цей "Ленін" із ним у близьких контактах?

Долгов: Так, у близьких, бл*дь. Дуже близьких. Усе тримає зараз, бл*дь, Дикий. Усе під його контролем, абсолютно. Весь Донецьк під його контролем.

МВС: Із позиції Міністерства внутрішніх справ, так?

Долгов: Так, так, так. Усе абсолютно. Він "підім'яв" під себе абсолютно все. Розформував. І Захарченко заважав йому. Х*й його знає, хто цього Захара прибрав. А там було стільки вбивць і зеків... Половину попересаджали..

"РЕСПУБЛІКОЮ КЕРУВАЛО ГРУ, ЗАРАЗФСБ"

МВС: Дивіться, щодо ось цього, якщо ми обговорюємо цього "Леніна"... Ви, я так розумію, добре його знаєте, так? У вас якийсь там стаж дружби, не знаю, спілкування з ним?

Долгов: Та років 20.

МВС: Ух ти, я зрозумів. Тобто, тоді якщо з ним якісь будуть пригоди, скажімо, на території РФ... У принципі він нашій Феміді нецікавий, ну в плані того, що...

Долгов: Зачекайте. Зараз він тісно працює із ФЕСами (співробітниками ФСБ).

МВС: Зараз, будучи на території республіки ("ДНР")?

Долгов: Республіки, так. Там 70 або 80 осіб у підрозділі – вони курирують його.

МВС: ФЕСи курирують, так?

Долгов: Так, так.

МВС: Я зрозумів, вони заїжджають на ротаційній основі – як наші в Сирію їздять.

Долгов: Вони (співробітники ФСБ РФ) курирують повністю все. Вони повністю республіку... ГРУ займалося, але у них війна йде.

МВС: Ну так, це ми знаємо, так. Нехай вони там один одного...

Долгов: Там одні займалися тим, інші – цим... Ну переважно зараз – і МВС, і ось ці структури – курирують ФЕСи тісно. Вони роблять свої справи, а потім самі розумієте, у них служба, просування... Вони таких, я думаю, і прибирають нах*й, навіть самі.

"МИ ЦЕ НЕ СПРИЙМАЄМО ТУТ, У РОСІЇ"

МВС: Я думаю в молодій республіці може він і герой, звичайно, але ми не маємо до цього ніякого, слава богові, стосунку. У нас тут своє кіно, тут це бачиться дуже дрібно, в плані того, що це нецікаво. І будь-яка людина, яка каже: "Я з Донецька"... Які там ще є міста?

Долгов: Луганськ.

МВС: Луганськ там, так, ще якісь... І "ДНР" там, "ЛНР" – ми це не сприймаємо тут, у Росії.

Долгов: У паспорті написано – Україна.

МВС: Так, так, так. Тому точно десь там він себе буде бити в груди, що я герой "ДНР", ну це взагалі нікому не цікаво.

Долгов: Та зовсім. А що це таке? Деякі скажуть: "А що це таке?".

"АБО ПОСТРІЛЯТИ ЇХ І СІСТИ ДО В'ЯЗНИЦІ, АБО..."

Долгов: Ну блін... Ну, гопники якісь... Якщо пішли на таку справу... Там серйозні бабки, нах*й.

Куликовський ("Палич"): Ну я ж тобі за що і кажу.

Долгов: Там і золото... Там уже вистачить на все життя. Якщо нас не вб'ють із тобою...

Куликовський: Та нас чого будуть вбивати? Нас за що?

Долгов: Так х*й його знає! Я не вірю вже нікому, розумієш? Я цих наслухався... При тому, це менти чужі... Х*й його знає, що у них у голові...

Куликовський: Ну я зрозумів. Не переживай, усе буде нормально.

Долгов: Ось, бл*д ... Ось це як собаку, нах*й, використовували... і пи*дець, виходу немає іншого. Або постріляти їх бл*дів нах*й і сісти у в'язницю, або спробувати їх...

Куликовський: У в'язниці сидіти поки рано.

Долгов: Ну я ж тобі за що і кажу. Та й за який х*й, правильно? Через те, що пі*араси влаштували життя таке?

Про віджим у "комерсів", становлення "молодої республіки", мародерство, підготовку до викрадення "скарбника" начальника ЦСО "МДБ ДНР" та багато іншого можна дізнатися, подивившись повне відео.

У наступному матеріалі ми детально розповімо про "пограбування століття" в "ДНР". Далі буде.

Попередні матеріали циклу розслідувань на OBOZREVATEL:

ФСБ взяла під охорону "скарбника" організатора вбивств офіцерів ГУР і СБУ. Аудіоперехоплення

Ватажок Центру спецоперацій "МДБ ДНР" заробив на війні мільйони. Аудіоперехоплення та ексклюзивне відео відпочинку "Леніна"

Золото вивозили до Москви, а відео з убивствами воїнів ЗСУ показували на Луб'янці. Аудіоперехоплення розмов бойовиків "ДНР"

Люди зникають, ватажків "прибирають" свої, а вугілля і метал вивозять до Росії. Аудіоперехоплення одкровень бойовиків "ДНР"

ФСБ кинула за ґрати праву руку глави "ЦСО ДНР" і його банду, звинувативши в роботі на Україну. Аудіоперехоплення розмов

Перейти на першоджерело

НАЙЦІКАВІШЕ ЗА СЬОГОДНІ


COVID-19

підтвер.:

1936228

,

смертей:

39536

,

одужало:

1475556


підтвер.:

140598070

,

смертей:

3014234

,

одужало:

119431604

11:47

Практичні дії навчальних груп у тренувальному комплексі боротьби за живучість

11:47

Результати роботи Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері за І квартал 2021 року

11:23

З Угорщини передадуть гроші та 5 тонн насіння для фермерів Закарпаття

11:03

Члени комітету Ради побачили загрозу нацбезпеці в питанні організації поставок продуктів харчування у ЗСУ, - Костенко

10:58

Серед захисників України досить людей, які професійно ставляться до можливого загострення, - Бутусов. ВIДЕО

10:58

Артилерійські та десантні кораблі РФ зайшли у Чорне море

10:58

Під виглядом навчань РФ перекинула в окупований Крим штурмовики Су-25см3

10:58

Недоразвитость мозга у Путина и Ко спасла Украину

10:57

Під Львовом помер чоловік, якого напередодні вакцинували від COVID-19: що відомо

10:57

У Петербурзі затримали українського консула

09:36

'Не нагнітайте ситуацію': у ЗСУ відреагували на створення загонів добровольців на випадок вторгнення РФ

09:36

Джерело небезпеки для Криму | Крим за тиждень з Оленою Ремовською

09:36

На Донбасі окупанти відкрили вогонь із забороненої зброї – штаб ООС

09:36

Суддям додали до пенсії 9 тис., а військовим – 67 грн: як зросли виплати в 2021-му

07:58

Російські окупанти вимагають удвічі збільшити термін для українського політв''язня Приходька, якому дали 5 років в''язниці

07:58

Хомчак закликав українців приєднуватися до ЗСУ через ескалацію Росії. Повний текст звернення

07:58

Росія не перекидає війська ні в Білорусь, ні в Придністров''я, - Наєв

07:58

Епіфаній – у зверненні до українців: Росія поширює 'вірус страху', щоб нас підкорити

21:49

Росія внесла до 'чорного списку' вісьмох американських чиновників

21:32

У Росії запустили виробництво ударних безпілотників для військових

21:32

'45 експериментальний механічний завод' за 3 роки поставив ЗСУ понад 100 мобільних майстерень

20:52

'Не хотят - заставим!' Путин готовит гибридный прорыв на дно!

20:52

Українцям розповіли, коли потрібно скаржитися на лікарів і куди звертатися

20:52

Біля посольства РФ у Празі 'голого Путіна' посадили на золотий унітаз. Фото та відео

20:52

У Казахстані впав винищувач Су-30СМ


Більше новин