Фейки від 'доктора Зеленка'


14 вересня 2021, вівторок, 18:36 | Джерело: https://coronafakes.com/

Переглядів: 141

Таке враження, що чим більше життів рятують вакцини, тим більше фейків з’являється про їхню смертельну небезпеку. Серед людей, які у це вірять, багато догматиків — їм не потрібні докази. Вони не сприймають жодних аргументів про ефективність і безпеку щеплень. Їм марно щось доводити. Це спростування адресуємо тим, хто ще сумнівається.

За нашими дописами вже можна складати базу фейкових або просто некомпетентних лікарів, науковців і навіть нобелівських лавреатів. Цього разу йтиметься про американського сімейного лікаря Володимира Зеленка.

У соцмережах і на сайтах сміттярках поширюють російський переклад його інтерв’ю. Воно складається з багатьох фейків, маніпуляцій та просто не підтверджених даних. Розберемо основні твердження, щоб можна було судити про фаховість цього лікаря.

Зумисно публікуємо без перекладу, бо в україномовному просторі цього фейку немає, інформаційного захисту потребують ті, хто читає російськомовні джерела. Крім того, ми розбираємо саме ту версію інтерв’ю, яке поширюють в українській “бульбашці”. Ми не відповідаємо за достовірність російського перекладу — наша задача, довести, що тези, які прозвучали — фейкові.

Роз’яснення

🚫 “Доктор Зеленко разработал свой знаменитый «протокол Зеленко» для лечения covid-19, который спас бесчисленное число жизней по всему миру”

✔️Так званий «протокол Зеленка» — це експериментальне лікування, ефективність якого не доведена. Зеленко не опублікував жодних даних, не описав, як проходило дослідження.
Його твердження про те, що його випробування були затверджені Управлінням з продовольства і медикаментів США розслідувала Федеральна прокуратура https://nyti.ms/38oWAAz Докладніше про цей “протокол” читайте на Snopes https://bit.ly/3jpImpg

🚫 “Две наиболее вакцинированные страны в мире — Израиль (85%) и Сейшельские острова (тоже выше 80%). В обеих странах сейчас наблюдается вспышка дельта-варианта covid-19. Давайте зададим вопрос: если вы вакцинировали большую часть населения страны, почему же у вас происходят вспышки заболевания?”
✔️Зеленко лише ставить питання, яке має посіяти сумнів у ефективності вакцин. Щоб розуміти ситуацію, потрібно знати контекст. І ми його наводили вже у двох публікаціях https://bit.ly/3jZB2zQ, https://bit.ly/3kE60xI

🚫 “Вероятность выкидыша у беременной вакцинированной женщины в первом триместре беременности повысился в 8 раз!”

✔️Наразі немає доказів, що вакцинація проти COVID-19 збільшує ризик викиднів. Такі повідомлення дійсно надходили до VAERS (Система звітування про несприятливі події), але за її правилами, повідомляти потрібно про всі «побічки», незалежно від того пов’язані вони з вакциною, чи ні https://bit.ly/3cuwr5Q

🚫 “Люк Монтанье, получивший Нобелевскую премию за открытие ВИЧ, сказал, что «это наибольший риск геноцида в истории человечества!”

✔️Професор Монтаньє не вперше робить безпідставні заяви. В наукових колах його давно не сприймають серйозно. Наприклад, у 2017 році Люк Монтаньє без жодних доказів заявив, що вакцини «поступово отруюють все населення». Його слова засудили 106 науковців: «Ми не можемо прийняти, що один з наших колег використовує свою Нобелівську премію для поширення повідомлень, небезпечних для здоров’я» https://bit.ly/2YkawI5

🚫 “Существуют свидетельства, что вакцина нарушает фертильность и детородную функцию»

✔️Вакцини від COVID-19 НЕ призводять до безпліддя як у чоловіків, так і у жінок https://bit.ly/3gHYL6E У різних варіяціях ми це спростовували також на своїй сторінці фейсбук і на сайті Коронафейкс: “Вакцина від Pfizer НЕ спричиняє безпліддя у жінок” https://bit.ly/3prriiD “Щеплення проти ковід не спричиняє чоловічу імпотенцію” https://bit.ly/3uWcsno “Коронавірус викликає безпліддя” https://bit.ly/2PTpJOz

🚫 “Вакцина увеличивает риск заболеть раком”

✔️Імунізація проти конкретного вірусу чи інших видів інфекційних захворювань не пов’язана з підвищеним ризиком раку. Ба більше — існує кілька досліджень, які підтвердили, що вакцинація в кінцевому підсумку може допомогти зменшити ризик виникнення деяких видів раку https://bit.ly/3DxYGfC, https://bit.ly/3BtcOFp

Це лише мала частина всіх фейків, які прозвучали в цьому інтерв’ю. Якщо ви хочете, щоб ми перевірили котрийсь із них у окремому дописі — пишіть нам у коментарях.

Tagged : covid 19 / вакцинація / Зеленко

Перейти на першоджерело

НАЙЦІКАВІШЕ ЗА СЬОГОДНІ


11:49

Таємна зброя князя Ярослава | Історія України від імені Т.Г. Шевченка

11:49

Закриємо Чорне море? ВМС України посилюються!

11:48

В Росії не знайшли кількасот ампул 'Супутника V', щоб врятувати оточення Путіна

11:48

Українців змусять платити більше: у Кабміні попередили про зростання тарифів на комуналку

11:16

Росія повідомила про відкриття виборчих дільниць в Україні на виборах Держдуми

10:56

Мільйону українців різко підвищать пенсії вже з 1 жовтня: кому пощастить

10:56

ЯК ВИНИКЛА УКРАЇНСЬКА МОВА? Лекція історика Олександра Палія

10:09

ЕС вручил Путину и Ко черную метку. Не признавать выборы, отказаться от газа!

10:09

Коронавірус в Україні за минулу добу виявлено у майже 4 тисяч осіб, багато госпіталізацій

10:08

Скоро там завиють всі! поки просто не вірять в реальність!

10:08

Путін зацікавлений в Донбасі, як в рані для України, але забирати його собі не буде, – Гармаш

10:08

Корабель SpaceX з першим цивільним екіпажем успішно приводнився в Атлантиці

08:35

Украинский паспорт надо заслужить, российский - на халяву с оккупацией

08:35

Росія хоче відсікти Україну від Чорного і Азовського морів, – Тука

08:35

Створено віртуальний Всесвіт, який дозволив вченим зупиняти час

08:35

Ха! Кремль програє всі позиції! Україні приготуватися!

08:35

Програш для РФ? Шантаж не вдався?

08:35

Неможливо закритися стіною від хворих дітей, – інтерв'ю з матір'ю 'хлопчика-метелика'

08:35

На Донбасі — шість порушень “тиші”, без втрат

08:35

Польща та Британія! Наші два нормальних союзника в Європі!

22:10

Лікарі назвали непомітні симптоми хвороби Паркінсона

21:37

Наташа Корольова зізналася, що має позашлюбну дочку з другом-геєм із США. Відео

20:52

І тут теж лізуть! Бо хочуть свого , лояльного Канцлера!

20:52

Відкриваю очі, а там тато, – у Рівному школяру влаштували сюрприз з поверненням тата-військового

20:52

Виконати мінські угоди без капітуляції України неможливо, – військовий експерт


Більше новин